Ольга Чигиринская (morreth) wrote,
Ольга Чигиринская
morreth

За білок, котрі не завжди є білками... :)

Оригинал взят у groben в За білок, котрі не завжди є білками... :)
Заради підняття настрою ранку понеділка.
Епіграф (наслідуючи Девідові Лінчу):
"Білка - не те, чим вона здається". (с) :)


Пояснення до світлин.

Якось одного разу Том Хенкс з приятелем зайшли до бару на предмет вдарити по нирках, тобто випити пива. Так, деякі голлівудські зірки також п'ють пиво в барах. Принаймні, такі як Хенкс - що не страджають на "зіркову хворобу" у термінальній стадії.

Так ось.

В барі за одним зі столів дядьки узріли вищенаведене чЮдо (отеє, що зліва), котре перебувало десь у проміжку між астралом та делірієм.  Перед чЮдом на столі лежав чЮдів телефон. Хенкс - відомий приколіст - не міг втриматися від використання можливості для легкого відтягу. На чУдів телефон були зроблені вищенаведені світлини, після чого телефон  був захований до чЮдової кишені (аби не скапіталізділи добрі, підприэмливі люди), а саме чЮдо - дбайливо укладене на канапці відпочивати далі. Все, як зрозуміло, в розрахунку на подальше виявлення чЮдом світлин і неминуче його, чЮда, фалломорфування. :)
Якщо чЮдо потім з бодуну не прониклось  та не зав'язало (хоча б тимчасово) бухати -  ібо отримало ЗнакЪ Свишє -  то я чогось не розумію в  цьому житті. :)

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment