Ольга Чигиринская (morreth) wrote,
Ольга Чигиринская
morreth

FAT&FURIOUS: Дорога люті
Привіт, дорогенькі, з вами знову Олька Дорошенко-Сагайдачна, яка вже два роки з вами не була, з поважної причини, бо, власне, перебувала в депресії. От визнайте, що причина була, навіть не одна, багато, і всі, сука, поважні, як помісь митрополита з депутатом Верховної Ради. Хочете знати, як я вийшла з тієї депресії? Хочете? А я не виходила. Я пробила дно.
У зв’язку з чим вирішила змінити формат.
Як вам такий варіант?
Знаєте, як він вам не подобається, то мені байдуже, бо він зара відповідає моєму внутрішньому настрою та зовнішньому устрою. Фуріоза – це значить, люта, а я зара така люта, що можу трохи люті позичити Халкові, як йому не вистачатиме.
Через що? Ну, знов-таки, причин багато, але яка була остання соломина?
Голосування у Верховній Раді про ратифікацію Стамбульської конвенції, яку дружньо провалили 238 голосами. З чого б доброго така одностайність…
Поясню, що воно за Стамбульська Конвенція. Це такий папір, який створено Радою Європи, та підписано в Стамбулі, і, коротко кажучи, в тому документі сказано, що жінок не можна бити, ґвалтувати, продавати у рабство, калічити їц піхву жіночим обрізанням, таке. Всі культурні країни її вже підписали, Україна підписала, ще в 2011 році, але все було ніяк не на часі ратифікувати її в парламенті. От нарешті спробували ратифікувати, і такий попадос. Чому?
"У цій конвенції містяться норми, які є неприйнятними для українського суспільства і української духовності", - заявив із цього приводу нардеп Ігор Мосійчук від Радикальної партії.
А Ляшко заявив, що держава Україна зобов'язана захищати виключно "традиційну сім'ю".
Ляшко. За традиційну сім’ю. Виключно за традиційну сім’ю. Ляшко. Де мені взяти тисячу рук, аби накритися фейспалмом, під яким мене ніколи не знайдуть?
"Коли ви говорите про ратифікацію конвенції, подивіться на сусідню Польщу. Вони затверджували конвенцію із застереженнями, які прийнятні для польського суспільства. Ми пропонуємо зробити те саме. Нам тут одна з головуючих дорікнула, що вам тут не храм і не молитва. Храм у кожного повинен бути в душі", - сказав він.
Цікаво, який храм у нього в душі. Мабуть, московський, Христа-Спасителя. Інший закон, про протидію насильству, теж відправили на допрацювання.
Нардеп Ірина Луценко сказала, що "З цього законопроекту буде вилучене поняття ґендеру як таке. Буде відрегульовано поняття сексуальної орієнтації виходячи з християнських цінностей цього залу".
Християнських цінностей. Цього залу. Християнських! Цінностей! Цього! Залу!
Гаразд, давайте поговоримо про християнські цінності. Поговоримо як християни. Я ж бо християнка, я римокатолик, мені цікаво послухати, що скажуть про мої християнські цінності ці йобані покидьки, вивержені зогнилою сифілітичною сракою совка, хай їх їбуть в рота конем, ослом, козлом та косолапим мішкой…
Це був невдалий дубль, витирайте його. Я ж казала, що я розлючена.
Отже, поговоримо про християнські цінності. Само слово «християнські має наводити на думку, що тут якось причетний… хто? Ну? Підказую, по буквах: І-сус Хри… хто?


Ні, не він.


І не він також.


Так, оце він! Господь наш Ісус Христос, який дві тисячі років тому ходив Палестиною і навчав… власне, чого? Що можна бити жінок, купувати їх як товар, калічити їм піхви…?

Зачекайте, я такого не пригадую. Треба по книжечку збігати. Є в мене цікава книжечка, Біблія називається.

Нумо, полистаємо: де саме Ісус казав, що можна бити жінок? Є щось таке в Евангелії від Матея? Та начебто нема… А від Марка? І там нема. Чи від Луки? І в Луки теж. Остання надія: Іван. Хай тобі грець, знов нема.
Може, там є щось про той страшний гендер? Давайте зробимо простіше: в мене є онлайн-Біблія, де можна запустити пошук, пошукаємо там Гендер, і що про нього кажуть пророки та Апостоли…

gender
Ти диви, ніц не кажуть.

А може, Ісус має щось проти нетрадиційної орієнтації? Нумо… Ні, теж не має. Ісус якось дуже індиферентний до гомосексуальності, мабуть, в окупованій римлянами Іудеї воно було, як то кажуть, не на часі.
Насправді є в Новому Заповіті одне місце, яке можна вважати висловленням Ісуса про гомосексуальність. Це з Нагірної Проповіді: «Ви чули, що було стародавнім наказане: Не вбивай, а хто вб'є, підпадає він судові. А Я вам кажу, що кожен, хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові. А хто скаже на брата свого: рака, підпадає верховному судові, а хто скаже дурний, підпадає геєнні огненній».
(Від Матвія 5:21,22)

Рака, це, начебто, на арамейській значить «пуста людина», а ще нібито, ну як би сказати… гомосексуал. Тобто, Ісус каже, що обзивати когось підорасом – навіть Ляшка. Навіть арамейською – то сразу капець, верховний суд, Санхедрін. Розумієте, з точки зору Ісуса закидати комусь, що він «нетрадиційний» – то гріх. Вила, пане Ляшко.

Я знаю, що прибічники, як то кажуть, «традиційної сім’ї» люблять закликати до Першого послання Апостола Павла до Коринтян: «Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники», і тут вони всидливо так замовкають, а дарма! Дарма, панове, ви закликаєте до Апостола, бо тут, через кому, він каже: «ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!»
(1 до Коринтян 6:9,10)

Давайте вже не будемо тут читати, тут не читати, тут рибу загортати, бо чорним по білому сказано: ні злодії, ні користолюбці. І дарма ви гадаєте, що це вас не стосується. А ну ж бо глянемо, які там «християнські цінності» задекларувала пані Луценко, яка хоче викинути з законопроекту поняття гендеру як таке.

Овва! Пані Луценко володіє колекцією картин сучасних художників, сумкою Dior, годинником Breguet, ювелірними виробами та пальтом з натурального міху. А ще автомобілем Mercedes-Benz GL 500 2014 року, а також Toyota Land Cruiser 2010 року, що числиться в угоні. А ще вона має на банківських рахунках 1 814 022 грн, 1456 доларів, 364 евро. А наличманом – 450 000 грн, 50 000 євро и 280 000 доларів». Пані Луценко, ви певні, що успадкуєте Царство Боже? Ні? Тоді закрийте свій їба…

Що? Ісус, то Ти? Що? Багато матюкаюся? Ну слухай, Господи, про них же ж просто неможливо говорити без матюків, ти розумієш? Вони ж знущаються з нас, а посилаються на Тебе! Що? Казати до них Твоїми словами? Твоїми точними словами? Слухаюся.

Отже, панство Луценко, Ляшко й Мосійчук, а також всі 238, що провалили Конвенцію, закрийте свій… мовний апарат, і слухайте слово Боже. Поріддя гадюче! Як ви можете мовити добре, бувши злі? Бо чим серце наповнене, те говорять уста. Добра людина з доброго скарбу добре виносить, а лукава людина зо скарбу лихого виносить лихе. Вам кажуть про закон, який має покласти край стражданням українських жінок, а ви провалюєте його більшістю голосів, бо не можете второпати, що таке гендер! Та це ж йотунський сором – не знати, що таке гендер. От давайте я вам на пальцях поясню. Штані, які носить пан Ляшко – то гендер, то соціальна ознака статі. А якщо з пана Ляшка штані зняти, то можна побачити його біологічну стать. Різницю між штанями та тим, що вони прикривають, неважко же второпати!

Але хвала Богові, є і в раді нечестивих притомні люди. Зокрема депутатка Ірина Геращенко. Вона пише: «Мені сумно, що сучасні украінські політики, які не стидаються мати коханок чи кілька шлюбів ( і це іх особиста справа), спокійно ставляться до інших біблійних гріхів, бо ніколи не бачила таких палких дискусій навколо тем " не вкради", " не пий", " не наідайся", " не бреши" і тд, демонструють стільки стереотипів до загальноприйнятоі термінологіі міжнародних документів і на паталогічному рівні бояться слово " гендер", яке насправді означає на засилля ЛГБТ, а стать і рівність...» Амінь, амінь, пані Ірино. Дякую вам і всім, хто голосував за ратифікацію. А всім, хто голосував проти, нехай їхні брегети та сорочки за шість тисяч гривень в пельці застрягнуть.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments