Ольга Чигиринская (morreth) wrote,
Ольга Чигиринская
morreth

Троха про корупцію, сьогодні коротенько

Є в нашому місті ТЕС. Це старе одоробло, побудоване ще у 1950-ті, яке смердить на всю Іванівську, постачаючи 60 відсотків усього гівна, що ним повне повітря Дніпра. Воно належить ДТЕК, тобто Ахметову.

500

Цього року громадська група Save Dnipro начебто дотисла ДТЕК аби ті встановили фільтри на труби, щоб не так бзділо.

Але наша міська влада у морді лиця Бориса Філатова не могла не встромити свого члена, і навесні цього року підписала з ДТЕК меморандум, що на встановку фільтрів місто виділить ТЕС 5 мільйонів гривень.

Тобто, зацініть якість гуми: ТЕС - то ятка Ахметова, найбагатшого багатія в Україні. Приватна ятка. На якій він некисло заробляє. Бо ринок електрики він фактично монополізував, як і ринок кам'яного вугілля. І цьому красеневі ще підкинуь наших, громадських, пять лимонів, щоб в нього кишеня не схудля встановити фільтри, які він ЗОБОВ'ЯЗАВСЯ встановити, коли приватизував ТЕС.

Але сама цяпочка не тут. Сама цяпочка була на позатому тижні, коли наша міськрада (яку російською вже все місто дружно кличе "ворсовєт") проголосувала за те, щоб виділити ТЕС ті п'ять лимонів на ремонт зливних труб, якими багно вугільне зливається до шламосхову.

Нуашо, то труби і то труби, чи не один хрін? На тобі, Рінатику, грошики дніпрян, ми не жадібні.

Коли ми написали про це, сталася атака клонів. На сторінку набігли боти з коментаями на кшталт "Скільки вам платять за цькування?" "Ви хочете, щоб ці гроші пішли на вашу передвиборну агітацію?" "Купіть гречки, щоби пройти в нардепи" "У ботів Демальянсу підгоряє від Філатівського меморандуму" і таке інше.

Звичайно, ніхто не подарує міські гроші магнатові просто так. Ми будемо боротися.

Але оце теж можна занести у список схем. Цікаво, скільки відкотили мерові та депутатам. От просто цікаво.

This entry was originally posted at https://morreth.dreamwidth.org/2957044.html. Please comment there using OpenID.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments