Ольга Чигиринская (morreth) wrote,
Ольга Чигиринская
morreth

Сьогодні, виявляється, день боротьби зі СНІДом

Юзер Бандерівка віклала в себе гарненьку колекцію антиСНІДівських плакатегів різних країн:

Перш ниж тицяти на посилання, спитайте себе - чи ві до цього морально готові? Бо, скажімо, французькі плакати дуже відверті, а американські (здається) побудовані на експлуатації почуття огиди.

Проте, мені майже всі вони здалися огидними, хоча я начебто й не ханжа. По-перше, через те, що СНІД завжди пов"язується на них із сексом. Неначе він вже не передається ані через інфіковану кров, ані від матері до дитини. Немає плакатів, які закликали бі щопівроку перевірятися на СНІД. Немає плакатів, що закликають до милосердя, якого вкрай потребують у нашій країні ВІЛ-інфіковані люди, зокрема діти. Є лише два плакати, які взагалі торкаються проблеми хворих - "СНІД робить нас рівними".  Майже всі інші рекламують... ні, не презервативи - а, даруйте мою безпосередність, безпорядну єблю, себто проміскуїтет. Особливо оці, "Просто захисти себе". Натягни гандона й поринь у чудовий світ хуїв, сідниць та піхов, де нема обличь, а є, у прямому розумінні слова, їбала.  

Я не знаю, хто навчав тих вилупків рекламній справі, але його треба викинути  на вулицю без вихідної допомоги. Бо ін не навчив своїх учнів, що коли текст входить у протиріччя з зображенням - людина запам"ятовує зображення та його меседж. А цей меседж - "єбіться, дітки, з ким стукне в гепу". А про "захисти себе" - там дрібним шрифтом. Гофмане, давай ось забабахаємо рекламу про наркоманів. Із гаслом "Ширяйся, але захисти себе!" - через одноразовий шприц. Може, до когось щось дійде?

Та ні, ні до кого...

Але за посиланням у коментах знайшла втішну канадську рекламу - у вигляді надгробків.  СНІД не спить!

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments